Meble bardzo ładnie się prezentują i mają odpowiednie wysokie półki co mnie bardzo satysfakcjonuje, ale na tym pozytywy się niestety kończą. Konstrukcja mebli i jakość z tej serii pozostawia sobie wiele do życzenia - mają bardzo słabe wzmocnienia i w dodatkowym budżecie potrzeba zainwestować w płaskowniki i kątniki bo bez tego poziome listwy są zwyczajnie niestabilne i krzywe (oryginalnie tylko górna listwa - ta w kolorze czarnym - jest przymocowana na plastikowych kątnikach (do "sufitu" komody) jak i metalowych płaskownikach (do frontowych bocznych listew) i ona trzyma się okej, natomiast pozostałe listwy nie posiadają już płaskowników i nie są w żaden sposób przytwierdzone do frontów - trzymają się tylko na dwóch plastikowych kątownikach przytwierdzone do półek). Uważam też, że instrukcje złożenia mebli są miejscami nieprzemyślane i nieczytelne (poza komodą zakupiłam również regał oraz witryne). W przypadku komody źle zostały nawiercone otwory do montażu szyny szuflady, przez co szuflada ociera się z drzwiczkami szafki (których nie można już bardziej wyregulować). Co do jakości - mam wrażenie że sama okleina jest bliżej papierowej niż foliowej, a wióry w sprasowanych płytach wydają się dość miękkie i łatwe w ukruszeniu palcami. Z jeszcze innych minusów - elementy do skręcania mebli, które były dołączone do zestawu nie były kompletne - część elementów było za dużo, a innych za mało.