Dzień dobry,
zakupiony u państwa produkt jest bardzo słabej jakości, drzwiczki nie można dokładnie uregulować,
Pan, który składał komodę, też stwierdził, iż nie jest warta takich pieniędzy. Poprzednie meble zakupione w państwa sklepie polecałam innym,w przypadku zakupionej komody będę przestrzegał przed kupnem.
Pozdrawiam.