Niestety nie mogę polecić powyższej komody. Przy jej montażu okazało się, że deseczki są źle przycięte (za długie) przez co nie dało się komody złożyć do końca. We własnym zakresie poświęcając swój czas udaliśmy się do sklepu, który odpłatnie przyciął nam deseczki. Następnie zgłosiliśmy reklamację do Agaty oczekując rekompensaty finansowej za stracony czas i wydane pieniądze. Reklamacja uznana, ale w kuriozalny wręcz sposób ponieważ firma przysłała nam nowe deseczki pomimo tego, że informowaliśmy iż deseczki przycięte zostały we własnym zakresie. Reasumując nie wiem czy firma nie czyta treści przesyłanych reklamacji czy celowo robi ludzi za idiotów, ale ja na pewno zastanowię się nad ponownymi zakupami w tej firmie.