Produkt sam w sobie OK, instrukcja również choć do jakości Ikei brakuje.
Obsługa tragiczna na każdym etapie: przed, w trakcie oraz po sprzedaży- przyjachałem 20 min przed zamknięciem sklepu w Komornikach - nie obsłużono mnie "Proszę Pana to jest agata meble a nie IKEA, nasz magazyn zaraz się zamyka, może dzisiaj zapłącić i sobie odebrać towar po weekendzie". Zamówiłem ostatecznie online, dostawa w piąty dzieńr roboczy od zamówienia, towar przyjechał uszkodzony w poturbowanym opakowaniu, reklamacja zgłoszona tego samego dnia z załączonym video z rozpakowania paczki. Myślicie, że ktoś mi odpisał ? Tak - że mój został skierowany do "odpowiedniego działu" i nic więcej. Mój pierwszy i ostatni zakup