Bardzo fajny, solidny regał, o nietypowym układzie. Może pomieścić sporo książek, po obu stronach półek.
Łatwy w montażu, o ile ktoś ma doświadczenie w skręcaniu mebli, bo sama instrukcja nie jest zbyt czytelna. Regał podkleiłam filcowymi podkładkami zamiast dołączonymi plastikowymi nóżkami, bo tak jest stabilniej.
Ogólnie ocena na plus - regał może spełniać funkcję ścianki w większym pokoju.