Regał z szufladą HIGH ROCK - Agata
Agata Meble

Regał HIGH ROCK jest częścią kolekcji, którą możesz umieścić w salonie lub domowym gabinecie.



Idealnie sprawdza się do uporządkowania książek, materiałów biurowych i dokumentów.



Regał podzielony jest na 2 części - otwartą i zamkniętą.



HIGH ROCK - industrialny look

  • Połączenie dekoru dąb riviera z pełną głębi czernią blatu i nóg to zestawienie, które przyciągnie uwagę ładnie dobranym kontrastem kolorów oraz prostotą i surowością w kształcie brył.
  • Ten charakterystyczny design wpasuje się w mieszkanie w industrialnym stylu.

Wnętrze regału HIGH ROCK

  • Regał posiada 1 szufladę, wyposażoną w prowadnice kulkowe oraz 3 otwarte i 4 zamknięte wnęki.
  • Maksymalne obciążenie półek w regale HIGH ROCK to 15 kg.
  • W szufladzie możesz trzymać rzeczy o łącznej wadze do 5 kg.
  • Otwarte wnęki oraz szuflada sprawdzą się jako miejsce do uporządkowania książek, zastawy stołowej lub eleganckiego szkła.
  • Zamknięta część z 4 półkami to idealne miejsce na dokumenty lub ubrania.

CZERŃ I BARWA DREWNA

  • Regał HIGH ROCK został wykonany z płyty meblowej oraz MDF (nogi).
  • Front szuflady i drzwi pokryty jest folią w kolorze dąb riviera.
  • Szuflada została wyposażona w czarny, metalowy uchwyt.
  • Meble z kolekcji HIGH ROCK pomogą stworzyć wyjątkowy, loftowy klimat w Twoim mieszkaniu. Świetnie będą się prezentować przy ścianie z czerwonej cegły.
Wymiary produktuWymiary podstawowe
  • Wysokość
    152.30 cm
  • Głębokość
    40.20 cm
  • Szerokość
    86.30 cm
  • Wymiary dodatkowe
  • Wysokość nóżek
    10 cm
  • WagaBrutto
    46.30 kg
  • Wymiary paczek
    Paczka 1
    Szerokość95.1 cm
    Wysokość42.2 cm
    Długość 10 cm
    Waga18.5 kg
    Paczka 2
    Szerokość161.2 cm
    Wysokość53.1 cm
    Długość 7 cm
    Waga27.8 kg
    Regał z szufladą HIGH ROCK

    Dane ogólne

    • Nazwa systemowa
      HIGH ROCK REGAŁ L 1D1S HRKR521L-M197

    Konstrukcja

    • Konstrukcja korpusu
      płyta meblowa
    • konstrukcja półki
      płyta meblowa
    • Nogi
      MDF
    • Prowadnice
      kulkowe
    • Uchwyty
      metal
    • Wykonanie blatu
      płyta meblowa
    • Wykończenie blatu
      folia, mat
    • Wykończenie korpusu
      folia, mat
    • Wykończenie półek
      folia, mat

    Dane techniczne

    • Liczba drzwi
      1
    • Liczba szuflad
      1
    • Liczba wnęk otwartych
      3
    • Liczba wnęk zamykanych
      4
    • Obciążenie dopuszczalne półki
      15
    • Rodzaj drzwi
      pełne

    Montaż

    • Montaż
      do samodzielnego złożenia

    Front

    • Konstrukcja frontów
      płyta meblowa
    • Wykończenie frontów
      folia, mat

    Pozostałe informacje

    • Producent
      FORTE
    • Utylizacja
      Meble należy utylizować zgodnie z zasadami dotyczącymi odpadów wielkogabarytowych.
    FORTE

    HIGH ROCK

    Regał z szufladą

    Index: 0090-347-030-431-0002
    81900 

    Dostawa od: 59,00 zł
    Wysyłamy w 72h
    • Rhenus - dostawa z wniesieniem
      59,00 zł
      Przewidywany czas dostawy: 03-06.08
    • Zadbano - dostawa z wniesieniem
      59,00 zł
      Przewidywany czas dostawy: 03-06.08
    • Szczegóły dostawy
    Odbiór osobisty: 0,00 zł

    Dostępne promocje

    50 zł rabatu za każde wydane 500 zł albo 30 rat 0% ze spłatą od października 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł albo 30 rat 0% ze spłatą od października
    20.07 - 8.08.2026

    Oferta rabatowa, ratalna i inne promocje nie łączą się ze sobą. Regulamin i szczegóły w sklepach i na agatameble.pl

    Kup teraz, zapłać późniejKup teraz, zapłać później
    Inne z tej kolekcji
    Produkty podobne
    SIZER