Szafka jest pojemna, wszystkie nóżki są plastikowe, to wydają się ok. Mebel ma bardzo nie czytelną i nieintuicyjną instrukcję składania. Śrubki i inne elementy, podzielone w pakiety, które nie miały żadnego oznakowania (no chyba że ono było ale się rozmyło na folii) też nie pomagały przyspieszyć tego procesu. Na instrukcji nawiasy też były narysowane w taki sposób, że mocno musieliśmy się zastanowić jak to zrobić żeby było dobrze. Uważam też że umiejscowienie rączek od szafek centralnie przy dolnym lub górnym brzegu frontu, gdy szafka otwiera się do boku jest lekkim nieporozumieniem