Opinia nie jest negatywna. Jest kilka niedociągnięć, które bardzo mnie zirytowały. Po pierwsze w instrukcji każda część oznaczona jest numerem, tylko niestety po otwarciu kartonu żadna z bardzo licznych części już tym numerem nie była opisana... I pierwsze co, to trzeba było mierzyć wszystko i opisywać sobie numerkami, a warto zauważyć, że niektóre płyty różniły się szerokością np 2 mm, zabawa przednia na 40 minut. Następnie przy jednej komodzie dostajemy 3 różne zestawy zawiasów i zgaduj zgadula, które do których drzwiczek, rozkręcają i skrecaj aż trafisz. Po trzecie dostaliśmy nóżki i inne niż w instrukcji, super, że regulowana wysokość, tylko mało super, że nawiercone otwory do nich nie pasowały i załączone wkręty też. Trzeba było kombinować czym to przykręcić tak, by się trzymało i nie iść w koszta na zakup innych nóżek. Dbajcie o szczegóły, klienci lubią wygodę i wierzą w Waszą markę a tu lekka wtopa.Ps. po skręceniu wygląda bosko.