Mebel ładny. Rączka do montażu samodzielnego.I uwaga motuje się ją na szybie,a co więcej za tą mini rączkę na szybie otwiera się całe drzwi. Brak możliwości dokupu oświetlenia ,a szkło jest przyciemniane, więc główna funkcja tego mebla , nie istnieje. Bo co można zobaczyć przez ciemną szybę? Czyli mebel ładny ,cena kosmos,a efekt wow gdzieś zniknął.