Wizualnie ok, ale montaż jest okropny. Mebel produkcji ukraińskiej, czyli wykonany z typowym dla Ukraińców i Rosjan podejściem na "odwal się" - instrukcja nieczytelna, trzeba mieć również czytnik kodów,projekt skomplikowany i zmniejszający objętość przestrzeni wewnętrznej,krzywy. Mebel bardzo ciężki, nawet dla 2 silnych mężczyzn.