Mebel udało się złożyć, ale w dokumentacji były drobne błędy, brakło też kilka śrub do złożenia szuflad, największa usterka, to źle zwymiarowane szuflady i musiałem podfrezować miejsca pod prowadnice o 2 mm.
Ja sobie poradziłem, ale przeciętny użytkownik polegnie.
Efekt końcowy jest dla mnie zadowalający.