Słaba jakość pakowania mebli, kartony w które są pakowane są zbyt cienkie przez co uszkodzona została górna płyta meblowa od "przodu".
Brak 4 wsporników do płyt HDF - są 4 płyty HDF, które trzeba przytrzymać specjalnymi uchwytami/wspornikami przykręcanymi na wkręt w miejscach gdzie się ze sobą łączą - miałem tylko 2. Brak jednego drewnianego kołka, wolałem nie założyć na jedną z listew przednich wykończeniowych - Brak obciążenia.
Mebel potrzebowałem natychmiast, złożyłem go, ale jakość niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia i te wszędobylskie braki do skręcenia mebla.
IKEA jest 100% lepsza od o kilka poziomów wyższa jakość.