Witryna z daleka wygląda ładnie, jednak płyty z których ten mebel powstał są słabej jakości.Kilka płyt było porysowanych w momencie otwierania paczek. Niby dobrze zabezpieczone ale jednak nie. W samych paczkach ogromna ilość styropianu (to na plus) i trocin (to na minus), kilka płyt było uszkodzonych jeszcze w fabryce bo miały zrobione zaprawki w UWAGA! podobnym kolorze. Na szczęście większość tego była w miejscach niewidocznych. Dużo elementów jest klejonych i tu mistrzostwo: 11 mikrotubek z klejem do drewna. Nie lepiej byłoby wsadzić 1 większą? Instrukcja słabej jakości, dobrze że składam naprawdę dużo mebli, bo niektórych rzeczy musiałem się domyślać co i jak poskładać.