Obsługa fajna, produkty niekoniecznie. A tak jaśniej to kiepska jakość,ale z kolei za te pieniądze no to można przymknąć oko.Składanie mebli było wielkim wyzwaniem,nawet dla osób z dużym pojęciem technicznym,sama nie byłabym w stanie uporać się z tym,a pamiętam,że jako nastolatka skręcałam meble kuchenne zupełnie sama( stoją do dziś u mamy) zawiesić musiałam. już z pomocą)). Zakupiona Komoda i witryna prezentują się fajnie . Zadowolona jestem średnio,a czas pokaże jak będą się spisywać .