Trochę chybotliwe, obawiam się że jeśli będą stały na śliskim podłożu np. panele, po niedługim czasie nogi mogą się rozjechać, jedno z krzeseł od samego złożenia, kołysze się, ze względu że nogi są krzywo pospawane... Krzesła ładne aczkolwiek podjeżdża tanią chinszczyzną, zresztą z tamtąd właśnie są.