4 Krzesla, dwa w jasniejszym odcieniu, dwa kolejne w lekko ciempniejszym.
Zapakowane bez żadnej instrukcji czy dokumnetacji. Sedziska dobrze opakowane, ale Bez nóg.
Telefon do obslugi klienta nic nie daje, bo pani nie ma pojęcia dlaczego wysłano krzesła bez nóg animco teraz ma zrobić klient…..
Gdyby nie pomocna opinia pani Bogumiły (dziekuje ci dobra kobieto!!!! 🙌🌷) z sekcji opinni klientów, odesłalabym jako reklamacje nie majac pkpjecia ze nogi są ukryte w siedzisku. Trzeba oderwać mageriał obiciowy pod siedziskiem (ma rzepy) aby wydostać nogi.
Podsumowanie - same kzresla ładne i wygodne, ale obsluga klienta na zenujaco niskim poziomie a kontrola jakoście w Gata Meble - żadna.