piękne i wygodne krzesło, tylko chyba ktoś nie pomyslał ad nożki... nóżki mają kuliste wykończenie z metalu (!), akurat żeby wbijać się pięknie.. w parkiet... odkręcilismy je i na płasko przykleiliśmy filc, żeby nie niszczyły podłogi.. na szczęscie wysokośc jest ok, ale słabe to..
plus dostawa trwała ponad miesiąc, akurat był czas świąt.., ale mimo to miałam wrażenie, że gdybym sama się o nie nie upomniała, zadzwoniła do biura obslugi, to trwałoby to jeszcze dłużej... dziwne..