Blat na stoliku ma kreski, które nie są możliwe do usunięcia. Widać, że opakowanie, w którym przyszedł produkt nie było fabryczne, rozpakowane i sklejone taśmą, może zwrócone od innego klienta. Kupowałam te same stoliki ponad 4 lata temu temu, jakość wykonania blatu była lepsza.