Stolik przyszedł uszkodzony (pęknięty) nie wiem po której stronie jest wina(firma/przewoźnik) aczkolwiek warto byłoby zwrócić uwagę na odpowiednie pakowanie paczki. Pękniecie byłabym w stanie zrozumieć wiedząc jak niektórzy kurierzy obchodzą się z paczkami, moja ocena głównie skupia się na niepasującej pokrywce, która została mi dostarczona. Pokrywka została źle wykonana i moja złość skupia się na pracownikach, którzy mieli z nią doczynienia pakując zamówienie, jak można wysłać niepasującą pokrywkę do stolika? (wygląda tak jak powinna, problem tkwi w tym że ona nie nachodzi na stolik odpowiednio = ponieważ nie pasuje przez złe wykonanie. Mam nadzieję że mój formularz odstąpienia od umowy zostanie pozytywnie rozpatrzony i dostanę zwrot pięniędzy.