Stolik miejscami niedomalowany. Blaty usytuowane na przyssawkach, które ich w ogóle nie trzymają. Górny blat opiera się przede wszystkim na konstrukcji stolika na środku, co powoduje, że nawet nie dosięga do przyssawek. Co najgorsze stolik nie jest stabilny, jak gdyby jedne nóżki (znajdujące się na przeciwko siebie) były krótsze i pozwalało to na jego bujanie się. Nie kupiłabym drugi raz.