Sam produkt ok, ale obsługa w sklepie meblowym Agata to jakaś porażka !!!
Na na magazynie czas oczekiwnia dwie godziny. Panuje tam ogromy chaos. Jeden z pracowników mówi, ze najpierw trzeba sie rejestrowac, żeby dostać numerek, za chwile inny przychodzi i mówi że taka rejestracja nie jest wymagana. Cięcia kosztów, za mało ludzi. Jak ktoś ceni sobie swój czas, nie polecam robić tam zakupy, jedynie z opcją dostawy do domu,