Stół ładny, dość solidny, ciężki. Posiada praktyczne powiększenie z 100 cm do 200 cm dzięki 2 elementom rozszerzającym blat. Z minusów to dość trudny montaż nóg (nie wszystkie wycięte otwory pasują do siebie idealnie). Drugi minus to wykończenie krawędzi blatu, miejscami widać nieestetyczne dopasowanie obrzeża pcv. Miejscami pozostałości po kleju, który trzeba usunąć mechanicznie. Prosty stół z Ikei za 200 zł ma zdecydowanie solidniej wykończone blaty. W zestawie przydałyby się też plastikowe lub inne podkładki pod nogi, aby nie zarysować podłogi, trzeba doklejać samemu. Natomiast nogi wykończone ładnie i solidnie. Ocena 3,5.