Stół wydawał się ładny na fotografii na stronie internetowej.
Jednak po odpakowaniu okazało się że jedna z płyt blatowych styoku jest uszkodzona. Mając już w toku jednąreklamację odnośnie szafki RTV darowałam sobie kolejną. Po prostu nie mam na to już sił i czasu.
Mąż montując stół raczył mnie pięknymi epitetami naszej polszczyzny. A to instrukcja kiepsko napisana, a to otwory nie są dobrze wytrasowane. Dla przykładu, mąż składał stół przez 3h, gdzie dla porównania meble z Ikei: dużą szafę, łóżko, biurko, krzesło, regał i szafkę nocną złożył w 2,5h.