Stół odebraliśmy uszkodzony, dwa z trzech dodatkowych blatów miały uszkodzone kanty, mimo dobrego zabezpieczenia do transportu. Ponadto boki stołu pod blatem są kolorystycznie niespasowane, po jednej stronie są widoczne słoje a druga strona jest "gladka", dość mocno jest to widoczne. Za ponad 1200 zł oczekiwałabym lepszej kontroli jakości przy pakowaniu produktu (nie wysyłania do klienta uszkodzonego towaru) oraz lepszego spasowania okleiny.