Stół jest dość solidnie wykonany, ładny, zgrabny, rzadki kolor, ale dla nas idealny, bo pasuje do mebli kuchennych. Jako minus jest to, że nie ma miejsca pod blatem, aby schować dokładkę jeśli chcemy ustawić stół w wersji okrągłej, bez powiększenia. Zostaje tylko postawić obok lub schować.