Nie polecam,zamówiłam 3 korpusy w 2 z nich brakowało plecków,zakupiłam w Leroy,aby nie oczekiwać 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i załączyłam paragony wraz z reklamacją z prośbą o obniżenie kwoty.Reklamacja rozpatrzona negatywnie,ponieważ Agata chce dosłać niespotrzebne nikomu już teraz plecki.Nie bacząc na to,że oni popełnili błąd wysyłając niekompletne zamówienie.Tylko operowanie formułkami pranymi bez uwzględnienia stanowiska klienta