NIE POLECAM !!! co do szafy nie mogę ocenić bo przyjechała niekompletna, brak jednej paczki ! Dostawca przy dostawie powiedział ,że wszystko ok bo na jednej paczce są dwie etykiety - co okazało się później NIEPRAWDĄ. Zostałem okłamany bo okazało się ,że jednak brakuje jednej paczki, na nic telefony ,wyjaśnienia, tłumaczenia , wysyłka zdjęć a przecież dostawca też porobił zdjęcia- wystarczyło zweryfikować poprawność! i co się okazało --reklamacja została odrzucona bo przecież podpisałem odbiór. Nie chciało się sprawdzić i wyjaśnić bo przecież najprościej zbyć klienta. Sprawa w toku napisałem odwołanie ale zaraz z mojej strony trafi do UOKIK oraz na Policję o oszustwo.
NIE POLECAM salonów AGATA !!!! PORAŻKA NA CAŁEJ LINII ,pozdrawia BYŁY ROZGORYCZONY I ZAWIEDZIONY KLIENT!