Szafa jest ok, łatwa w montażu. Mnie udało się złożyć z zakładanym czasie samemu. Trochę się trzeba nagimnastykować ale da się. W instrukcji podane jest aby górną listwę od prowadnicy drzwi zamontować po zamontowaniu całej obudowy, natomiast jeśli ktoś tak jak ja ma pokój o wysokości 240cm to jest to nie do zrobienia, polecam przykręcić wcześniej do płyty zanim ją zakręcisz do obudowy.
Druga sprawa to wysokość zamontowania dolnych, szerszych prowadnic do drzwi. U mnie musiały być zamontowane 0,5 cm niżej bo zahaczały o prowadnice przy drugich głębiej zamontowanych drzwiach.
Oczywiście całość nie wpływa na problem z użytkowaniem.
Za te pieniądze dobry wybór!