Nie przytłacza swoim wyglądem. Niestety trochę kłopotliwe utrzymanie pionu drzwi w stosunku do boków szafy, by stykały się równo ze sobą. Można to zrobić, pod warunkiem, że nie przykręci się na stałe kółek - inaczej, dziury obok dziur po wkrętach. Jakoś nie znalazłem w instrukcji szczegółowej informacji/porady jak to zrobić. Poza tym mogę polecić. Jest pojemna, ale to pojęcie względne. Dla mojej żony nie ma wystarczająco pojemnych szaf ;)