Kupiłam szafę Lima ponad miesiąc temu. Uszkodzono ją podczas wnoszenia, firma Zadbano, której nie polecam.Reklamowalam.. Dział reklamacji sklepu to jest jakiś żart z klienta. Do tej pory nie mogę doprosić się zwrotu uszkodzonej paczki , a jak wygląda szafa, mogę zobaczyć jedynie na stronie sklepu. Jeszcze dużo sklep Agata meble musi się nauczyć np.od szwedzkich sąsiadów ,co to jest szacunek do klienta . A ja dalej czekam aż mi doślą 1 paczkę bym mogła złożyć szafę . Nie polecam