Organizacja dostawy i nie tylko w tej firmie mebli poniżej krytyki. Nikt nie chciał ze mną porozmawiać. Pozostało mi kontaktowanie się poprzez mail. Meble przyjechały porysowane. Chciałem przyjąć część zamówienia. Nie było to możliwe. Czekałem po moich monitach 8 tygodni( a miało być 5), później czekałem 2 tygodnie na zwrot środków finansowych. Skończyło się,że omijam tą firmę szerokim łukiem. Im na prawdę nie zależy na sprzedaży. Szkoda tylko tych wykonawców, którzy być może w innej firmie by bardziej rozreklamowali swój towar. Chciałem dowiedzieć kto jest producentem tych mebli, to mi odpowiedziano-tajemnica handlowa. W dzisiejszych czasach dziwię się, że mając środki finansowe tak trudno jest kupić gotowe meble tylko trzeba standardowe wymiary zamawiać pod tzw wymiar. Odradzam sklep agata-meble.
Bardzo niezadowolony Artur C.