Nie polecam mebli z tej kolekcji. Zamówiona szafa + łóżko. Brakuje elementów, do łóżka brakowało 12 desek pod materac, uniemożliwia to całkowite korzystanie. W szafie połamane uchwyty. Płyty wybrakowane. Sklep twierdzi, że nie pomoże bo zamówienie było składane internetowo, oczywiście za pośrednictwem ich sklepu internetowego. Trzeba składać śmieszne wnioski, które są rozpatrywane bardzo długo. Totalna olewka klienta. Jak już zapłacisz to mają cię w nosie. To nie pierwsza taka przygoda z Agata Meble, ale wiem, że na pewno moje ostatnie zakupy w tym sklepie.