1) Części szafy przyjechały w kartonach bez ochrony w środku, fragmenty szafy nałożone na siebie bez ochrony pomiędzy sobą co spowodowało otarcia, porysowania na wielu elementach
2) w instrukcji elementy są ponumerowane, ale w kartonach już nie, trzeba się domyślać jaki element jest do czego przez co składanie to istna tortura
3) w instrukcji są ponumerowane woreczki z materiałami np kołki w jednym, wkręty w drugim, a na żywo wszystko zmieszane w jednym woreczku
4) reklamacja i czekanie na reklamowany element trwał prawie miesiąc, element przyszedł w bardzo ciekim kartonie, nie zabezpieczony niczym ochronnym w środku i w rezultacie z rysami
Więcej od AGATY mebli nie kupię, szkoda kasy i nerwów
Kurierzy jednakowoż bardzo mili, pozdrawiam