wykonany bardzo ładnie i zaskakująco dobrze jak na tę cenę. rozkładanie bardzo łatwe, składanie całkiem ok (potencjalnie najtrudniejsze jest złożenie dodatkowych nóżek, które wymagają sporo wysiłku w momencie "naciągania" ich przed złożeniem). jak dla mnie trochę twardy, ale Żona i córka mówią, że dla nich ok. jedyny problem (przede wszystkim dla mnie) - po rozłożeniu do pozycji szezląga / łóżka muszę BARDZO uważać gdzie siadam, żeby się położyć, bo jest dość duży obszar na którym "przysiadnięcie" powoduje natychmiastowe złożenie się mebla - obie części podnoszą się w górę, a środek leci w dół i zostaję "zatrzaśnięty" w środku. Córki to prawie nie dotyczy, Żony czasem. bywa to irytujące, kiedy chcę się zrelaksować, a kończę w potrzasku... (bo znowu zapomniałem, jak i gdzie muszę najpierw usiąść). Wszystko kwestia wagi ;)