Fotel jest super. Obejrzelismy go w sklepie, ale nie zdecydowalismy sie nie zakup stacjonarny ze wzgledu na czas oczekiwania. Zamówiony został z dostawą ponieważ zależało nam na czasie, w opisie było, że najpóźniej w ciągu 10 dni ( 5 magazyn i 5 dostawca ) do nas dotrze. Magazyn opóźnił wysylke-kontakt bardzo słaby. Żałuję pieniędzy wydanych na dostawę, ale fotel polecam.