Narożnik bardzo ładny oraz praktyczny, dużo miejsca do przechowywania. 4 gwiazdki, ponieważ łapki łączące obie części narożnika zamontowane były w tą samą stronę, co uniemożliwiało połączenia szezlonga z kanapą. Na szczęście bardzo łatwo można było to naprawić, ale jednak wpłynęło na ogólną ocenę mebla.