Dokonałam kolejnego zakupu, gdyż byłam mega zadowolona, aż do teraz. Materiał obociowy bardzo dobry, kolor zgodny z opisem, ale tylne nóżki narożnika wykonane z plastiku umocowane za pomocą takera, które niestety odpadły ( zbyt krótkie zszywki).
Płyta w pojemniku na pościel bardzo cienka, bez pionowego zabezpieczenia przed uginaniem się i niestety w jednym pojemniku pęknięta plyta w dwóch miejscach.