NIGDY NIE WPŁACAJCIE PIENIEDZY NAPRZÓD LEPIEJ DOSTAWA ZA POBRANIEM ZAPŁAC 20 ZL WIECEJ NIZ POZNIEJ ANI PIENIEDZY ANI TOWARU Firma "zadbano" - przyjechało dwóch Ukraińców. Agata meble, uważa że jest drobny montaż i że mają to zmontować. Przywieźli narożnik, twierdząc że nie należy się "drobny montaż" i że nie mają zamiaru ani składać ani rozpakowywać. Więc zabrali narożnik zpowrotem, zostawiając folię na środku pokoju.
Pozdrawiam Szefa "zadbano", który dzwoni po klientach. Poucza mnie co mi się należy a co nie. Powinien się skontaktować z Agata meble i uzgodnić czy jest drobny montaż czy i nie. Ogólnie nie polecam firmy Agata meble i ich przewoźników.KONTAKT NA INFOLINIE KONSULTANVJI BARDZO MILI I TO WSZYSTKO PO ZA TYM TYLE NIKT NIC NIE WIE dobrze że pieniędzy niewpłacałem jak przywieźli narożnik to tylko było pani zapłac za co za