Sofa jest w porządku, szeroka, nawet wygodna, ale raczej tylko do siedzenia i do popołudniowej drzemki. Do spania na co dzień może być kłopotliwa ze względu na nierówności po rozłożeniu. Montaż dość łatwy. Co do wyglądu to dla mnie był lekko rozczarowujący- na zdjęciach w sklepie sofa wydaje się mieć nowoczesną, zwartą strukturę, a w rzeczywistości ma "puszystą" i lekko świecącą tkaninę która mi osobiście do tej nowoczesnej, minimalistycznej formy sofy nie pasuje, a na taką liczyłam.