Sofę musieliśmy częściowo rozmontować, by udało się ją wnieść do mieszkania (wąskie drzwi i klatka schodowa), co okazało się zaskakująco mało kłopotliwe. Opinię piszę trzy tygodnie po zakupie i korzystaniu z sofy. Jest wygodna, ale warto wiedzieć, że dość twarda i jednak nie wszystkie elementy do leżenia mają identyczny poziom twardości, choć nam to za bardzo nie przeszkadza. Bardzo łatwo i wygodnie rozkłada się i składa. Wewnętrzny schowek na pościel dość pojemny. Przetestowaliśmy też już tkaninę obiciową - dość wymagające zabrudzenie łatwo dało się zmyć wilgotną chusteczką. Są na pewno wygodniejsze sofy, tutaj mamy po prostu moim zdaniem bardzo dobry stosunek ceny do jakości.