Idealna kanapa / sofa dla gości, ale też na odpoczynek z książką po pracy. Dość twarda, ale to akurat według mnie plus na rzecz wytrzymałości i braku odkształceń. Funkcja spania na tzw. wszelki wypadek, ale jak na niej usnąłem bez rozkładania to też źle nie było. Jakość wykonania bardzo dobra - zwłaszcza obicia - żadnych wyczuwalnych twardych krawędzi desek konstrukcyjnych czy skrzyni. Szukałem dość długo i pod uwagę brałem produkty Ikea, Black Red White i Agata. Polecam jeśli chcesz usadzić 3 osoby, ale nie chcesz kolejnego „klunkra” w stylu narożnika. Kanapa jednak swoje waży i polecam zadbać o dostawę do domu - ja skorzystałem z „Zadbano” i ich polecam - przynieśli (1 piętro bez windy i wąska klatka), skręcili, ustawili i wynieśli opakowania (pełny profesjonalizm).