Niestety muszę wystawić negatywną opinię na temat zakupu sofy. Do mojego zamówienia zostały przysłane błędne części, co uniemożliwiało prawidłowy montaż mebla. Co gorsza, czas oczekiwania na dostarczenie właściwych elementów jest bardzo długi, a konkretny termin wciąż nie został mi podany, co wywołuje duże poczucie niepewności i frustracji.
Aby poprawić moje doświadczenie i zrekompensować poniesione niedogodności, oczekiwałbym propozycji ze strony firmy w postaci benefitów – np. rabatu na przyszłe zakupy lub karty podarunkowej. Taki gest pomógłby odbudować moje zaufanie do marki i poprawiłby satysfakcję z całej sytuacji.