Sama kanapa to spełnienie moich kanapowych marzeń, jest piękna, mięciutka, niesamowicie wygodna, łatwa w montażu i świetnie dopełnia przestrzeń. Daje 1 gwiazdkę dla Agata Meble. Kanapa miała być wysłana w 72 zgodnie z informacją na stronie, natomiast chwilę po zakupie dostałam informację że dostanę ją za 5/6 tygodni. Obsługa klienta online - dramat. Podtrzymująca narracja „bierze pani tą kanapę czy nie?”, bez chęci jakiegokolwiek pomocy i przyznania się do błędu. Co do samej dostawy - dzień przed dostałam maila że będą jutro między 8 a 20… potem określili się że będą między 10 a 12, natomiast w rezultacie byli ok 14… usługa wniesienia z drobnym montażem zamieniła się w samo wniesienie bez montażu … panowie zmyli się tak szybko że aż się kurzyło. Podsumowując - kanapę polecam i to baaaaaardzo!!! Agaty Meble nie polecam wogole.