Wygląda nowocześnie i przede wszystkim jest wygodna do spania dla osób, które lubią twarde materace - rano budzę się wyprostowana jak struna. Dość pojemna skrzynka na pościel. Mały minusik to welur jako materiał, bo zostawia się smugi po dotyku, ale ja tego tak nie zauważam na co dzień (mało na niej siedzę, głównie śpię). Co do ścielenia, to mechanizm fajnie i wygodnie się rozkłada, pomimo wagi kanapy - jest jakby wolnoopadające skrzydło, więc nie spada z wielkim impetem na podłogę. Trzeba nieco odsunąć kanapę od ściany przy ścieleniu, a potem z powrotem sobie dosunąć.