Bardzo krytycznie podchodzę do jakości wykonania, czy to przedmioty codziennego użytku, czy to narzędzia, czy - właśnie - meble. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia tej kanapie. Piękny odcień w nienachalnym nasyceniu, szybki montaż, prosta konstrukcja. Co dla mnie jest najbardziej istotne to fakt, że nie jest ani za miękka, ani za twarda - ze względu na chroniczne bóle pleców muszę uważać, na czym zasypiam, aby nie obudzić się z bólem głowy. Na tej kanapie - absolutnie nie ma problemu. Dodatkowo rozkładanie nie wymaga mocowania się z kanapą ani użycia siły. Bardzo dobry mechanizm. Plus za nóżki, dzięki którym łatwo można pod nią odkurzać. Duży atut, że w ogóle nie łapie psiej sierści. Mój egzemplarz nie elektryzuje. Ach i jeszcze warto wspomnieć, że samo oparcie bez poduszek jest równie wygodne do siedzenia, nie jest to odczucie deski jak w innych kanapach o podobnej konstrukcji, na czym mi bardzo zależało. Polecam 💯