Trudno mi ocenić produkt, przyszedł uszkodzony, przetarty materiał w dwóch miejscach, różne kolory nóżek i pęknięta płyta w dwóch miejscach. Obecnie czekam na wymianę. Kanapa przyszła 1 kwietnia. Jedyny plus to, że jest faktycznie wygodna, jednak w niektórych miejscach wykonanie słabe. Dwie gwiazdki, ponieważ kontakt z obsługą klienta również był słaby, dopiero kontakt z ecommerce przyniósł skutek.