Czekałam na kanapę 6 tygodni i niestety nawet jej nie zobaczyłam, bo dotarła na magazyn uszkodzona. Tak się zdarza, ale niestety komunikacja ze mną za pomocą maili , gdzie trzeba było ustalić dalsze kroki, byla fatalna. Musiałam co chwilę sama dzwonić na infolinię gdzie nikt nie mógł od razu załatwić mojej sprawy. Natomiast kanapa podoba mi się na tyle, że uznałam że poczekam na nią kolejne 6 tyg. mam nadzieję że przyjdzie tym razem ok. Szkoda tylko że straciłam cały tydzień w oczekiwaniu na odpowiedzi od Agata meble i ustalenie dalszych kroków.