Mechanizm rozkładania działa płynnie i bez problemów. Piękna sofa, łączy w sobie elegancję i prostotę. W sam raz do odpoczynku, polecam. Jest trochę twarda, więc bardziej do spania rekreacyjnego. Mylne też jest zdjęcie, wygląda jakby cała była ok 10 cm nad podłogą, jednak skrzynia jest bardzo nisko i przy samej podłodze więc pod kanapę nic nie wejdzie