Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Dotyczy zakupów przez Internet

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami


Jeśli jesteś konsumentem lub osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z Twoją działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla Ciebie charakteru zawodowego – masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, bez podania przyczyny. Prawo odstąpienia można wykonać przez wypełnienie poniższego formularza. Jeśli skorzystasz z tej możliwości, prześlemy Ci potwierdzenie odstąpienia od umowy na adres e-mail.


Towar zakupiony z opcją dostawy kurierskiej lub do Paczkomatów InPost, odeślij na swój koszt na adres: AGATA S.A., Magazyn Centralny - Brama 1, Majków Duży 6B, 97-371 Wola Krzysztoporska (wskazówki dotyczące prawidłowej wysyłki znajdziesz poniżej).


Towar odebrany ze sklepu stacjonarnego lub Megaskrytki, najlepiej zwróć bezpośrednio do tego samego sklepu, w którym lub przy którym odebrałeś zamówienie, w dniach i godzinach pracy tego punktu.
Możesz również odesłać tak zakupiony towar na swój koszt na ww. adres.

UWAGA: nie można zwrócić do sklepu stacjonarnego towaru, który nie został uprzednio odebrany w tym lub przy tym sklepie.


 
Pieniądze zwrócimy Ci na konto lub w taki sposób, w jaki zostały przez Ciebie wpłacone.


Zwrotowi podlegają produkty ze wszystkich kategorii, a sposób ich odesłania jest dowolny (zależny wyłącznie od Ciebie). Jednak jeśli zwracany przez Ciebie towar należy do kategorii meble, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w transporcie tego typu towarów (np. DTS Transport Sp. z o.o. świadczącej usługi pod marką "ZADBANO'). 

Pamiętaj, aby przed dokonaniem wysyłki zwracanego towaru odpowiednio go zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Więcej informacji na temat prawa do odstąpienia od umowy oraz procedury zwrotu znajdziesz tutaj

(* - pola obowiązkowe do uzupełnienia)

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu realizacji zgłoszenia. Szczegółowe zasady przetwarzania i przysługujące w związku z nim prawa opisane są w Polityce Prywatności