W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Dotyczy zakupów przez Internet

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami


Jeśli jesteś konsumentem lub osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z Twoją działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla Ciebie charakteru zawodowego – masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, bez podania przyczyny. Prawo odstąpienia można wykonać przez wypełnienie poniższego formularza. Jeśli skorzystasz z tej możliwości, prześlemy Ci potwierdzenie odstąpienia od umowy na adres e-mail.


Towar zakupiony z opcją dostawy pod wskazany adres, odeślij na swój koszt na adres: AGATA S.A., Magazyn Centralny - Brama 1, Majków Duży 6B, 97-371 Wola Krzysztoporska (wskazówki dotyczące prawidłowej wysyłki znajdziesz poniżej).


Towar odebrany z punktu odbioru osobistego, najlepiej zwróć bezpośrednio do tego samego punktu odbioru osobistego, w którym został uprzednio odebrany, w dniach i godzinach pracy tego punktu.
Możesz również odesłać tak zakupiony towar na swój koszt na adres: AGATA S.A., Magazyn Centralny - Brama 1, Majków Duży 6B, 97-371 Wola Krzysztoporska

 (wskazówki dotyczące prawidłowej wysyłki znajdziesz poniżej).

UWAGA: nie ma możliwości zwrotu do punktu odbioru osobistego towaru uprzednio nie odebranego w tym samym punkcie.

 
Pieniądze zwrócimy Ci na konto lub w taki sposób, w jaki zostały przez Ciebie wpłacone.


Zwrotowi podlegają produkty ze wszystkich kategorii, a sposób ich odesłania jest dowolny (zależny wyłącznie od Ciebie). Jednak jeśli zwracany przez Ciebie towar należy do kategorii meble, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w transporcie tego typu towarów (np. DTS Transport Sp. z o.o.). 

Pamiętaj, aby przed dokonaniem wysyłki zwracanego towaru odpowiednio go zabezpieczyć przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Więcej informacji na temat prawa do odstąpienia od umowy oraz procedury zwrotu znajdziesz tutaj

(* - pola obowiązkowe do uzupełnienia)

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu realizacji zgłoszenia. Szczegółowe zasady przetwarzania i przysługujące w związku z nim prawa opisane są w Polityce Prywatności