Opinie i komentarze Klientów
Opinie o sklepach stacjonarnych Agata i sklepie online agatameble.pl są dla nas ważne: cieszą, inspirują i wskazują kierunki rozwoju.
Na tej stronie z dumą prezentujemy wybrane komentarze, napisane przez naszych Klientów i dotyczące różnych aspektów naszej działalności. Poznaj opinie o sklepach Agata i agatameble.pl i przekonaj się, dlaczego warto zrobić zakupy mebli i dodatków właśnie u nas, za co cenią nas Klienci i co odróżnia nas od konkurencji.
Jeśli jesteś naszym Klientem, możesz także wystawić swoją opinię. W tym celu skorzystaj z przycisku poniżej.

Wybrane opinie o sklepach stacjonarnych:

„Witam. W dniu dzisiejszym w Waszym salonie wybierałam stół i krzesła do jadalni. Jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi. Pani Izabela urzekła mnie swoim spokojem, chęcią pomocy, profesjonalnym podejściem do klienta, a przede wszystkim wiedzą na temat sprzedawanych produktów. Byłam w Państwa salonie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie brawa dla tej Pani. Pozdrawiam.”
Urszula

„Dzień dobry, chciałam się podzielić opinią dotyczą obsługi klienta w dziele projektowym kuchni, Pan Mateusz obsłużył Nas rewelacyjnie, przedstawił wszelakie warianty. Jak tylko podałam wymiary pomieszczenia, Pan w 15 minut ogarnął cały projekt, później szukaliśmy najlepszych rozwiązań/ zamienników. Baaaardzo sprawnie mu to poszło. Po drugie, Pan nie wciskał najdroższych rozwiązań, wręcz doradzał nad czym moglibyśmy podyskutować, aby łączny koszt wyszedł dużo niższy. Jestem baaardzo mile zaskoczona. A wizualizacja mojej kuchni jest świetna! I to zrobiona tak szybciutko. Po trzecie, jest dostępny pod telefonem, Pan M. zapewnia możliwość zmiany wizualizacji, naprawdę ogarnia. Pan Mateusz - prawdziwy fachowiec, wie co i jak. Serdecznie go polecam!”
Wioleta
Wybrane opinie o sklepie internetowym:

„Jestem zadowolona z zakupu tapczana. Nie było najmniejszych problemów od momentu zakupu w internecie do dostawy. Szczególnie jestem zadowolona z transportu. Zamawiany przedmiot był wniesiony na 3 piętro ostrożnie, rozpakowany i wyniesiono opakowanie. Zrobiono nawet zdjęcia i gdyby coś było nie tak, mogłabym zareagować. Tak powinno być zawsze.”
Ewa

„Wszystko było jak należy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Promocja - darmowa dostawa z wniesieniem jest strzałem w 10. Inne firmy nie miały wniesienia w ofercie, a to z tym jest największy problem. Wybrałam Agata Meble i to był świetny wybór.”
Ania
Podziel się swoją opinią
Prześlij nam swoją opinię na temat:
- produktu,
- procesu sprzedaży,
- funkcjonalności sklepu internetowego.
Jesteśmy otwarci na wszelkie spostrzeżenia, które pomogłyby stale doskonalić jakość świadczonych przez nas usług.





